Анонси

Вівторок, 23.01.2018, 00:53
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Працівники відділу освіти | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Статистика

Сайт відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації




Держзакупівлі


Список

працівників відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації

код міста-(05743)

ПІБ

Посада

Контактний телефон

Апарат

Дворкіна Світлана Георгіївна

Начальник відділу освіти

т.2-30-73


Заступник начальника відділу освіти

т. 2-25-64

Ракитянська Анна Володимирівна

Головний спеціаліст

т.2-25-64

Методичний кабінет

Теницька Людмила Сергіївна

Завідуюча методичним кабінетом

т. 2-21-59


Методист

т. 2-25-64


Методист з дошкільної освіти

т. 2-21-59

Заїка Світлана Миколаївна

Методист

т. 2-21-59

Горбаньова Вікторія Миколаївна

Методист

т. 2-21-59

Васильєва Інга Миколаївна

Методист (відповідає за роботу з кадрами)

т. 2-10-58

Татарінов Сергій ЮрійовичМетодист, який відповідає за психологічну службу

т.2-21-59










Логопедичний пункт



Шестопал Олександра Олександрівна
вчитель-логопед

т.2-21-59







Централізована бухгалтерія

Рулевська Ольга Миколаївна

Головний бухгалтер

т. 2-10-58

Федюкова Світлана Борисівна

Заступник головного бухгалтера

т. 2-10-58

Ковтун Наталія Миколаївна

Економіст

т. 2-10-58

Федюкова Олена Валентинівна

Бухгалтер

т.2-24-70

Ватула Любов Дем’янівна

Бухгалтер

т.2-24-70

Іванова Юлія Вадимівна

Бухгалтер

т.2-24-70

Комяхова Тетяна Володимирівна

Бухгалтер

т.2-24-70

Яковенко Ірина Анатоліївна

Бухгалтер

т.2-24-70

Погорєлова Ніна Віталіївна

Бухгалтер

т.2-24-70

Лазаренко Валентина Олександрівна

Бухгалтерт.2-24-70
Ковалевська Наталія Анатоліївна
Бухгалтер
т.2-24-70
Прокопенко Людмила Володимирівна
Бухгалтерт.2-24-70
Каціон Галина Олександрівна
Бухгалтерт.2-24-70
Група централізованого господарського обслуговування

Окша Микола Тихонович

Начальник групи господарчого обслуговування

т. 2-19-45

Терещенко Тамара Іванівна

Інженер з охорони праці

т. 2-19-45

Харун Лада Василівна

Секретар-друкарка

т. 2-11-68

Зінченко Олена ДмитрівнаІнженер-технолог з харчування т.2-24-70

Герасименко Іван Олександрович

оператор комп’ютерного набору

т.2-11-68

Пікунов Олександр Володимирович

інженер-енергетик

т. 2-19-45

Водолазський Олег Віталійович

Водій

т. 2-11-68

Манько Микола Володимирович

Водій

т. 2-11-68

Бондаренко Віктор Іванович

Юрисконсульт

т. 2-11-68

Швець Людмила Володимирівна

Прибиральниця службових приміщень

т. 2-11-68

Остапенко Лілія Василівна
Економіст
т. 2-19-45
Скрипка Сергій Миколайович
Сторож
т. 2-10-62




.



МОНУ

ХОДА

 ДНіО

ХАНО

ІРДА

ХРЦОЯО

Зараз — 23.01.2018

Відділ освіти Ізюмської РДА © 2018