Понеділок, 23.10.2017, 14:34
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Школа молодого вчителя | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Статистика

Сайт відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації

Анонси

2017-Рік Японії в Україні


Держзакупівлі


План роботи школи молодого вчителя на 2017/2018 навчальний рік

Положення про школу молодого педагога

Кадровий склад молодих спеціалістів 01/10/2017

№ п/п

ПІБ молодого вчителя

ЗНЗ (місце роботи)

Освіта, спеціальність за дипломом

Предмет, який викладає

Стаж роботи


Зіньковський Максим Олегович
Левківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Державний вищий навчальний заклад "Донбаський державний педагогічний університет"
Українська мова та література



Шелудько Анна Володимирівна
Кам’янський НВК
Балаклійська філія Комунального закладу "Харківська гуманітарна педагогічна академія"
Початкові класи


Остапенко Маргарита Віталіївна
Довгеньківський НВК
Донбаський державний педагогічний університет
Початкові класи (інформатика, музичне мистецтво, художня культура)
1

Соколик Ірина Вікторівна
Малокамишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.

Початкові класи (інформатика)


Болгарська Ганна Сергіївна
Малокамишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.
Початкові класи


Гусло Олександр Леонідович

Чистоводівський НВК

Харківський державний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди

історія

2


Корзун Наталія Миколаївна

Бугаївський НВК

Харківський національний педагогічний

університет Г.С.Сковороди

інформатика

3


Колпакова Марина Олександрівна

Вірнопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Повна вища, ХНПУ ім.Сковороди, математика 2012 рік

історія

2


Рєзнік Ірина Геннадіївна
Опорний заклад Оскільський НВК Ізюмської районної ради Харківської обл.
Слов’янський державний педагогічний університет
Початкові класи


Іщенко Віталій Володимирович

Чистоводівський НВК

Вища Харківський національний педагогічний університет Г.С.Сковороди

фізична культура

1


Належата Наталія Анатоліївна

Довгеньківський НВК

Базова вища, Донбаський державний педагогічний університет

початкові класи

2


Реус Владислав Вікторович

Студенокський  НВК

Харківський державний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди фізика, математика, астрономія

1


Солонина Юлія Вікторівна

Співаківська ЗОШ І-ІІІ

Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна

Зарубіжна література

2


Подвиженко Юлія Сергіївна

Співаківська ЗОШ І-ІІІ

Донбаський державний педагогічний університет

трудове навчання,технології, креслення.

2


Черненко Аліна Сергіївна

Співаківська ЗОШ І-ІІІст

Харківський національний педагогічний університет Г.С.Сковороди

фізика,інформатика,астрономія,економіка

2


Степанова Наталія Олександрівна

Довгеньківський НВК

Донбаський державний педагогічний університет

англійська мова,зарубіжна література

2


Владикін Кирило Петрович

Капитолівський НВК

Харківський національний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди

хімія,інформатика

2

Воєца Марія Миколаївна

Бугаївський НВК

Харківський національний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди

англійська мова

2

Снісаренко Світлана Олександрівна

Бугаївський НВК

Харківський національний педагогічний університет ім Г.С.Сковороди


українська мова та література

1


Бровко Анастасія Олександрівна

Чистоводівський НВК

Харківський національний педагогічний ім.Г.С.Сковороди

початкові класи

1


Зубахіна Євгенія Миколаївна

Чистоводівський НВК

Харківська гуманітарно-педагогічна академія

інформатика



Забірник Вікторія Сергіївна

Чистоводівський НВК


мова та література (російська)

1,5


Фесенко Олена Вікторівна

Чистоводівський НВК

Балаклійська філія комунального закладу

дошкільна освіта

1

Руденко Вікторія Юріївна

Куньєвський НВК

Харківська гуманітарно-педагогічна академія

соціальний педагог

1



МОНУ

ХОДА

 ДНіО

ХАНО

ІРДА

ХРЦОЯО

Зараз — 23.10.2017

Відділ освіти Ізюмської РДА © 2017