Неділя, 22.04.2018, 03:44
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Головна | Школа молодого вчителя | Мій профіль | Вихід
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Статистика

Сайт відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації

2018 рік - "Я маю право"

НУШ





План роботи школи молодого вчителя на 2017/2018 навчальний рік

Положення про школу молодого педагога

Кадровий склад молодих спеціалістів 01/10/2017

№ п/п

ПІБ молодого вчителя

ЗНЗ (місце роботи)

Освіта, спеціальність за дипломом

Предмет, який викладає

Стаж роботи


Зіньковський Максим Олегович
Левківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Державний вищий навчальний заклад "Донбаський державний педагогічний університет"
Українська мова та література



Шелудько Анна Володимирівна
Кам’янський НВК
Балаклійська філія Комунального закладу "Харківська гуманітарна педагогічна академія"
Початкові класи


Остапенко Маргарита Віталіївна
Довгеньківський НВК
Донбаський державний педагогічний університет
Початкові класи (інформатика, музичне мистецтво, художня культура)
1

Соколик Ірина Вікторівна
Малокомишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.

Початкові класи (інформатика)


Болгарська Ганна Сергіївна
Малокомишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.
Початкові класи


Гусло Олександр Леонідович

Чистоводівський НВК

Харківський державний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди

історія

2


Корзун Наталія Миколаївна

Бугаївський НВК

Харківський національний педагогічний

університет Г.С.Сковороди

інформатика

3


Колпакова Марина Олександрівна

Вірнопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Повна вища, ХНПУ ім.Сковороди, математика 2012 рік

історія

2

9.

Іщенко Віталій Володимирович

Чистоводівський НВК

Вища Харківський національний педагогічний університет Г.С.Сковороди

фізична культура

1

10.
Належата Наталія Анатоліївна

Довгеньківський НВК

Базова вища, Донбаський державний педагогічний університет

початкові класи

2

11.

Солонина Юлія Вікторівна

Співаківська ЗОШ І-ІІІ

Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна

Зарубіжна література

2

12.

Подвиженко Юлія Сергіївна

Співаківська ЗОШ І-ІІІ

Донбаський державний педагогічний університет

трудове навчання,технології, креслення.

2

13.

Черненко Аліна Сергіївна

Співаківська ЗОШ І-ІІІст

Харківський національний педагогічний університет Г.С.Сковороди

фізика,інформатика,астрономія,економіка

2

14.

Степанова Наталія Олександрівна

Довгеньківський НВК

Донбаський державний педагогічний університет

англійська мова,зарубіжна література

2

15.

Воєца Марія Миколаївна

Бугаївський НВК

Харківський національний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди

англійська мова

2
16.

Снісаренко Світлана Олександрівна

Бугаївський НВК

Харківський національний педагогічний університет ім Г.С.Сковороди


українська мова та література

1

17.

Бровко Анастасія Олександрівна

Чистоводівський НВК

Харківський національний педагогічний ім.Г.С.Сковороди

початкові класи

1

18.

Зубахіна Євгенія Миколаївна

Чистоводівський НВК

Харківська гуманітарно-педагогічна академія

інформатика


19.

Забірник Вікторія Сергіївна

Чистоводівський НВК


мова та література (російська)

1,5

20.

Фесенко Олена Вікторівна

Чистоводівський НВК

Балаклійська філія комунального закладу

дошкільна освіта

1
21.
Руденко Вікторія Юріївна

Куньєвський НВК

Харківська гуманітарно-педагогічна академія

соціальний педагог

1



МОНУ

ХОДА

 ДНіО

ХАНО

ІРДА

ХРЦОЯО

Зараз — 22.04.2018

Відділ освіти Ізюмської РДА © 2018