Середа, 21.11.2018, 01:27
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Тендера [520]
Інформація щодо тендерної діяльності.
Поточна діяльність [89]
Файли щодо поточної діяльності: накази, пам’ятні дати, і таке інше.
Накази [1915]
Накази по відділу освіти.
Навчально-виховний процес [15]
Загальна інформація по навчально-виховному процесу.
Звернення громадян [9]
В цьому розділі висвітлюється інформація щодо роботи зі зверненнями громадян.
Пошук
Статистика

Сайт відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації
Головна » Файли » Накази

НАКАЗ Ізюм 02.01.2018 № 6
[ Викачати з сервера (63.0 Kb) ] 17.01.2018, 09:15

НАКАЗ

Ізюм

02.01.2018 № 6

Про  підсумки підготовки з цивільного захисту за 2017 рік та завдання на 2018 рік
  
    На виконання Кодексу цивільного захисту України, наказу МОН України від 21.11.2016 року №1400 "Про затвердження Положення про функціональну  підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту”, адміністрацією відділу освіти Ізюмської РДА, закладів освіти району проводилась робота щодо забезпечення готовності керівного складу та невоєнізованих формувань ЦЗ до дій та НС техногенного, природного та соціального  характеру, створення умов захисту дітей та працівників від наслідків аварій, катастроф, пожежі та інших факторів ураження.
    У відділі освіти та у  кожному закладі освіти створені невоєнізовані формування ЦЗ. Рівень матеріально-технічнічного забезпечення невоєнізованих формувань не відповідає вимогам. Пости радіаційного спостереження не забезпечені відповідними приладами. Санітарні пости забезпечені тільки медичними аптечками. Ланки пожежогасіння забезпечені необхідним інвентарем щодо пожежогасіння (вогнегасники, лопати, крюки, відра). Весь особовий склад невоєнізованих формувань ознайомлений зі своїми посадовими обов'язками і готовий виконувати поставлені перед ним завдання.
    Центральний пост РХС забезпечено тільки необхідною документацією щодо швидкого розгортання.
    План основних заходів підготовки з ЦЗ у 2017 році в основному виконаний. В  закладах освіти району підготовка учнів  з цивільного захисту здійснювалась  під час вивчення тем з розділу  "Основи цивільного захисту”  предмета "Захист Вітчизни”, предмета "Основи здоров'я”. Практичне закріплення теоретичного матеріалу з розділу "Основи цивільного захисту” та предмету "Основи здоров'я” здійснювалось під час проведення Дня цивільного захисту.
    З метою забезпечення достатнього рівня готовності цивільного захисту об'єкта до дій у надзвичайних ситуаціях у відділі освіти розроблені довгострокові документи і документи підготовки цивільного захисту в 2017/2018 навчальному році. Видано накази про організацію і ведення цивільного захисту  та про підсумки цивільного захисту.
    Наказом начальника відділу освіти "Про організацію і ведення  цивільного захисту” на об'єкті визначені: комісія з питань надзвичайних ситуацій, невоєнізовані формування  цивільного захисту. Ведеться контроль стану цивільного захисту у структурних підрозділах, їх звітність.
    Разом з тим, у процесі здійснення підготовки працівників і учнів з ЦЗ має місце такий недолік, як відсутність навчальних містечок з ЦЗ  і формальність у проведенні занять з особовим складом на місцях.
    Всі об'єкти цивільної оборони галузі освіти (5 загальноосвітніх навчальних закладів, 7 навчально-виховних комплексів) частково підготовлені до функціонування у воєнний час та  готові до виконання евакуаційних заходів. В районі організована система зв'язку та взаємодії, оповіщення та інформування особового складу про характер розвитку надзвичайної ситуації.
З метою поліпшення якості організаційної, практичної роботи з цивільного захисту, усунення недоліків, виконання заходів  по захисту особового складу від надзвичайних ситуаціях мирного та воєнного часу  та навчання їх діям у надзвичайних ситуаціях,

Категорія: Накази | Додав: IzyumRVO
Переглядів: 129 | Завантажень: 4 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


МОНУ

ХОДА

 ДНіО

ХАНО

ІРДА

ХРЦОЯО

Зараз — 21.11.2018

Відділ освіти Ізюмської РДА © 2018