Неділя, 24.02.2019, 04:29
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Тендера [520]
Інформація щодо тендерної діяльності.
Поточна діяльність [89]
Файли щодо поточної діяльності: накази, пам’ятні дати, і таке інше.
Накази [1982]
Накази по відділу освіти.
Навчально-виховний процес [15]
Загальна інформація по навчально-виховному процесу.
Звернення громадян [9]
В цьому розділі висвітлюється інформація щодо роботи зі зверненнями громадян.
Пошук
Статистика

Сайт відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації
Головна » Файли » Накази

НАКАЗ Ізюм 02.07.2018 № 211
[ Викачати з сервера (25.5 Kb) ] 09.07.2018, 08:17

НАКАЗ

Ізюм

02.07.2018 № 211

Про виконання робочих навчальних планів та навчальних програм у 1-11 класах закладів загальної середньої освіти Ізюмського району в 2017/2018 навчальному році

   
На виконання плану роботи відділу освіти Ізюмської райдержадміністрації на 2018 рік та здійснення контролю за виконанням робочих навчальних планів і навчальних програм у 1-11 класах закладів загальної середньої освіти Ізюмського району у 2017/2018 н.р. був проаналізований стан виконання робочих навчальних планів та навчальних програм, відповідність записів у журналах навчальним програмам, рекомендованих Міністерством освіти і науки України у 2017/2018 навчальному році, відповідності календарних планів та предметних сторінок класних журналів (кількість запланованих та проведених за семестр уроків, поурочне, тематичне оцінювання, ведення зошитів, різні види контролю, практичні та лабораторні роботи тощо), охайність, правильність та вчасність заповнення розділу «Зміст уроку».
Аналіз засвідчив, що вчителі в цілому дотримувались рекомендацій щодо послідовності викладення навчального матеріалу, розподілу годин на вивчення окремих тем, проведення тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів згідно з графіками тематичного оцінювання, проведення самостійних, лабораторних і практичних робіт з фізики, хімії, географії, біології, обов`язкових видів діяльності з мови та літератури: аудіювання, читання мовчки та вголос, усний переказ, усний твір, діалог, домашній твір. Навчальний матеріал з усіх предметів інваріантної та варіативної складових робочих навчальних планів закладів загальної середньої освіти району вивчався послідовно, з урахуванням рекомендацій Міністерства освіти і науки України, інструктивно–методичних рекомендацій щодо вивчення навчальних дисциплін у 2017/2018 н.р.
Водночас спостерігається розбіжність кількості годин, відведених на вивчення предметів варіативної та інваріантної складових робочих навчальних планів, кількості реально проведених уроків через відсутність вчителів–предметників з поважних причин (хвороба, курси підвищення кваліфікації, відпустка у зв'язку з навчанням, святкові дні, призупинення навчальних занять).
З метою виконання навчальних планів і програм було застосовано різні способи ущільнення навчального матеріалу: об’єднання навчальних тем, використання міжпредметних зв’язків, оглядове або самостійне вивчення навчального матеріалу, використання резервних годин навчальної програми та годин, передбачених на проведення уроків тематичного оцінювання. В скоригованих календарно-тематичних планах витримано відповідну кількість усіх видів обов’язкових письмових робіт, передбачених навчальними програмами.
При виконанні навчальних планів та програм виявлено і недоліки:
зауваження по оформленню класних журналів, а саме несвоєчасне заповнення класних журналів, виправлення записів та оцінок; в Іванчуківській ЗОШ І-ІІІ ступенів в 8 класі з історії України, в 9 класі з правознавства та всесвітньої історії, в 10 класі з історії України, в 11 класі з всесвітньої історії обсяг вивченого матеріалу викладений не в повному обсязі в зв’язку з відсутністю вчителя з даних предметів; в Куньєвському НВК кількість фактично проведених уроків, з іноземної мови не співпадає з програмою, не всі обов’язкові види контролю з англійської мови проведені.
Таким чином, навчальні програми та їх практична частина в 1-11 класах в більшості закладів загальної середньої освіти району у 2017/2018 н.р. виконані за рахунок ущільнення навчального матеріалу, організації заміни уроків; інваріантна та варіативна складові робочого навчального плану повністю реалізовані.
На основі зазначеного вище

Категорія: Накази | Додав: IzyumRVO
Переглядів: 38 | Завантажень: 4 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


МОНУ

ХОДА

 ДНіО

ХАНО

ІРДА

ХРЦОЯО

Зараз — 24.02.2019

Відділ освіти Ізюмської РДА © 2019