Субота, 23.06.2018, 09:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Тендера [520]
Інформація щодо тендерної діяльності.
Поточна діяльність [89]
Файли щодо поточної діяльності: накази, пам’ятні дати, і таке інше.
Накази [1761]
Накази по відділу освіти.
Навчально-виховний процес [15]
Загальна інформація по навчально-виховному процесу.
Звернення громадян [9]
В цьому розділі висвітлюється інформація щодо роботи зі зверненнями громадян.
Пошук
Статистика

Сайт відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації
Головна » Файли » Накази

НАКАЗ Ізюм 10.05.2018 № 163
[ Викачати з сервера (33.0 Kb) ] 15.05.2018, 12:58

НАКАЗ

Ізюм

10.05.2018 № 163

Про результати проведення конкурсу "Кращий випускник школи І ступеня — 2018 ”

   
На виконання наказу відділу освіти Ізюмської райдержадміністрації від 24.04.18 №150 "Про проведення конкурсу "Кращий випускник школи І ступеня — 2018”, з метою виявлення здібних і обдарованих дітей початкової школи, визначення абсолютного переможця, визначення кращого знавця математики, української мови,  природознавства і читання, 4 і 7 травня 2018 року було проведено конкурс серед учнів 4 класів району. Участь у конкурсі взяли 20 учнів із 10 шкіл району. Із них: в номінації "Математика” - 12 учнів із 8 шкіл, "Українська мова” - 12 учнів із 8 шкіл, "Природознавство” - 12 учнів із 8 шкіл, "Читання” - 13 учнів із 10 шкіл. В чотирьох номінаціях брали участь 10 учнів.
Сім навчальних закладів представили учасників в усіх номінаціях. Не взяли участь в конкурсі учні Куньєвського НВК та Іванчуківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів. 
Журі конкурсу "Кращий випускник школи І ступеня — 2018” визначило абсолютного переможця та переможців за номінаціями: "Математика”, "Українська мова”, "Читання”, "Природознавство”.
За результатами проведення конкурсу, згідно з протоколами районного конкурсу "Кращий учень початкової школи — 2018” абсолютним переможцем став учень Бугаївського навчально-виховного комплексу Ровчак Тимофій (вчителька Павленко Н.П.), який набрав найбільшу кількість балів у чотирьох номінаціях.
    Переможцем в номінації  "Українська мова” став Рильський Олександр із Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчителька Путятіна В.В.), також він зайняв  ІІ місце в номінації "Математика”, ІІ місце в номінації  "Природознавство” та ІІ місце в номінації "Читання”.
        За рішенням журі конкурсу в номінації "Українська мова” ІІ місце зайняв Бреславський Тимофій із Співаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів( вчителька Удовіченко Н.В.), який   в номінації "Математика” також посів  ІІ місце  .
   В номінаціях "Читання” та "Природознавство” переможцем став  Шупіло Олександр з Бугаївського навчально-виховного комплексу (вчителька Павленко Н.П.),  також в номінації "Математика” він зайняв ІІ місце та в номінації "Українська мова” посів ІІІ місце.
   За рішенням журі конкурсу в номінації "Читання”  ІІ місце посіли Удовіченко Дарія (вчителька Журба О.І.) з Кам’янського навчально-виховного комплексу, Хом’юк Богдан (вчителька Удовіченко Н.В.) із Співаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; ІІІ місце поділили Дем’янченко Каріна  з Вірнопільського навчально-виховного комплексу (вчителька Савченко Л.І.), Тороус Сніжана  із Малокомишуваської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( вчителька Бублик С.С.) та Чєділян Аревік з Довгеньківького навчально-виховного комплексу (вчителька Належата Н.А.).
     В номінації "Математика” І місце зайняв Григор’єв Вадим з Липчанівського навчально-виховного комплексу ( вчителька Склярова О.І.).
ІІІ місце в номінаціі "Математика” зайняв Хом’юк Богдан із Співаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчителька Удовіченко Н.В.).
  В номінації "Природознавство” ІІ місце зайняв Богославський Артем з Левківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчителька Колосенко Л.М.) та ІІІ місце зайняв Попов Максим  з Малокомишуваської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ( вчителька Бублик С.С.).
    На основі зазначеного вище

Категорія: Накази | Додав: IzyumRVO
Переглядів: 35 | Завантажень: 3 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


МОНУ

ХОДА

 ДНіО

ХАНО

ІРДА

ХРЦОЯО

Зараз — 23.06.2018

Відділ освіти Ізюмської РДА © 2018