Неділя, 22.04.2018, 03:30
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Тендера [520]
Інформація щодо тендерної діяльності.
Поточна діяльність [89]
Файли щодо поточної діяльності: накази, пам’ятні дати, і таке інше.
Накази [1688]
Накази по відділу освіти.
Навчально-виховний процес [15]
Загальна інформація по навчально-виховному процесу.
Звернення громадян [9]
В цьому розділі висвітлюється інформація щодо роботи зі зверненнями громадян.
Пошук
Статистика

Сайт відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації
Головна » Файли » Накази

НАКАЗ Ізюм 14.11.2017 № 370
[ Викачати з сервера (31.5Kb) ] 15.11.2017, 08:06

НАКАЗ

Ізюм

14.11.2017 № 370

Про  підсумки проведення VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка в закладах освіти Ізюмського району  у 2017/2018 навчальному році

   
На виконання наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 13.10.2017 №301 "Про проведення VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації Харківської області у 2017/2018 навчальному році”, з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури 12 листопада 2017 року проведено ІІ (районний) етап мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка (далі - Конкурс).
    У ІІ етапі Конкурсу взяли участь 40 учнів 5-11 класів закладів освіти району. Найбільш успішними були виступи учнів Кам’янського НВК, Студенокського НВК, Довгеньківського НВК. Учні цих шкіл набрали найбільшу кількість балів із максимально можливих.
    Завдання для кожного класу складалися з однієї творчої роботи із завданням.     В творчих роботах тільки третина учнів виявили вміння логічно, послідовно викладати свої думки, виражати почуття, робити узагальнення та висновки, висловлювати власні думки, певним чином аргументувати різні погляди на проблему.
    Проте саме цей конкурс дає можливість зробити висновки про такі суттєві прогалини в знаннях з мови в багатьох його учасників: написані твори не завжди відповідали темі, були досить примітивні за змістом, частина робіт відзначалася непереконливою аргументацією тверджень (в творах-роздумах), за обсягом більшість робіт не відповідали вимогам, декому з учасників не вдалося розкрити головну думку творів через незначну інформованість про життя і творчість Тараса Шевченка. Більшість учнів не використовували цитати із творів, припускалися великої кількості граматичних, пунктуаційних, стилістичних та лексичних помилок.
На основі аналізу результатів ІІ (районного) етапу Конкурсу

Категорія: Накази | Додав: IzyumRVO
Переглядів: 48 | Завантажень: 5 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


МОНУ

ХОДА

 ДНіО

ХАНО

ІРДА

ХРЦОЯО

Зараз — 22.04.2018

Відділ освіти Ізюмської РДА © 2018