Субота, 19.01.2019, 07:40
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Тендера [520]
Інформація щодо тендерної діяльності.
Поточна діяльність [89]
Файли щодо поточної діяльності: накази, пам’ятні дати, і таке інше.
Накази [1982]
Накази по відділу освіти.
Навчально-виховний процес [15]
Загальна інформація по навчально-виховному процесу.
Звернення громадян [9]
В цьому розділі висвітлюється інформація щодо роботи зі зверненнями громадян.
Пошук
Статистика

Сайт відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації
Головна » Файли » Накази

НАКАЗ Ізюм 23.11.2018 № 375
[ Викачати з сервера (30.0 Kb) ] 13.12.2018, 10:39

НАКАЗ

Ізюм

23.11.2018 № 375

Про підсумки проведення ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка в закладах освіти Ізюмського району  у 2018/2019 навчальному році

   
На виконання листа Департаменту освіти і науки від 23.10.2018  №01-30/5069 "Про проведення ІІ (районного, міського, ОТГ) та ІІІ (обласного) етапів ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в закладах загальної середньої освіти Харківської області у 2018/2019 навчальному році”, з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу 17 листопада 2018 року проведено ІІ (районний) етап мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка (далі - Конкурс).
    У ІІ етапі Конкурсу взяли участь 22 учні 5-11 класів закладів освіти району. Найбільш успішними були виступи учнів Левківської ЗОШ І-ІІІ ст., КЗ "Бугаївський ліцей”, Довгеньківського НВК. Учні цих шкіл набрали найбільшу кількість балів із максимально можливих.
    Завдання для кожного класу складалися з однієї творчої роботи із завданням.     В творчих роботах тільки третина учнів виявили вміння логічно, послідовно викладати свої думки, виражати почуття, робити узагальнення та висновки, висловлювати власні думки, певним чином аргументувати різні погляди на проблему.
    Проте саме цей конкурс дає можливість зробити висновки про такі суттєві прогалини в знаннях з мови в багатьох його учасників: написані твори не завжди відповідали темі, були досить примітивні за змістом, частина робіт відзначалася непереконливою аргументацією тверджень (в творах-роздумах), за обсягом більшість робіт не відповідали вимогам, декому з учасників не вдалося розкрити головну думку творів через незначну інформованість про життя і творчість Тараса Шевченка. Більшість учнів не використовували цитати із творів, фразеологізми, поширені звертання,складні речення із різними видами зв’язку (як цього вимагало завдання), припускалися великої кількості граматичних, пунктуаційних, стилістичних та лексичних помилок.
На основі аналізу результатів ІІ (районного) етапу Конкурсу наказую:

Категорія: Накази | Додав: izumrayvo
Переглядів: 25 | Завантажень: 5 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


МОНУ

ХОДА

 ДНіО

ХАНО

ІРДА

ХРЦОЯО

Зараз — 19.01.2019

Відділ освіти Ізюмської РДА © 2019