Субота, 15.12.2018, 05:29
Гість | RSS
| |
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Статистика

Сайт відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації
» 2018 » Листопад » 30 » І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
14:14
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
    30 листопада у відділі освіти Ізюмської РДА відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати  власну думку.
    На конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт була присутня методист Комунального закладу "Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради” Букій А.А.
    Підготовка науково-дослідницької роботи — це кропітка робота, яка вимагає і від учня, і від учителя досить великого напруження та витрат часу; вона планується і виконується протягом одного або декількох робіт, починаючи з пошуку і вибору актуальної теми дослідження, вибору об’єкту і методу дослідження, оформленням результатів роботи,  її захистом на обласному етапі. Основна частина — це пошук і збір інформації, обробка та аналіз даних, отриманих в результаті спостережень, дослідів, тобто виконання практичної частини.
     Шлях до успішного захисту — це проходження декількох етапів: шкільного, районного, обласного.
    Цього року на розгляд журі до 5 секцій наукових відділень конкурсу-захисту Малої академії наук було подано 6 науково-дослідницьких робіт учасників із п’яти закладів загальної середньої освіти Ізюмського району:
-  Співаківської ЗОШ І-ІІІ ст.  - 1 науково-дослідницька робота на тему "Вплив зміни режиму річки Сіверський Дінець на рослинність заплавних лук околиць с. Співаківка Ізюмського району”, керівник Горбаньова О.М.,
- КЗ "Бугаївський ліцей” -  2 науково-дослідницькі роботи на тему "Проблеми малих річок України на прикладі річки Сухий Ізюмець”, керівник Щербак Н.В. та " Вивчення біорізноманіття степових фітоценозів в околицях с. Бугаївка Ізюмського району”, керівник Корзун Н.М.,
- Довгеньківського НВК — 2 роботи на теми: "Біоіндикація екологічного стану ставка с. Довгеньке”, керівник Кругова Л.І. та "Особливості використання архетипу жінки у романі В. Лиса "Соло для Соломії”, керівник Семенченко Н.В.,
- Вірнопільського НВК — робота на тему "Раціональне використання земельного ресурсу на території Вірнопільської сільської ради”, керівник Стренадко О.В.
Звичайно, всі ці роботи юних науковців були б неможливі, якби не наполеглива праця їх педагогічних керівників. Саме вони надавали першу наукову допомогу своїм вихованцям у формулюванні гіпотез, обґрунтуванні методів досліджень, здійсненні висновків у проведених експериментах.
    Цьогорічний конкурс-захист робіт МАН завершився, але не завершилася пошуково-дослідницька робота. Робота з пошуку, навчання та підтримки молодої наукової еліти продовжується!


: 74 | : izumrayvo | : 0.0/0 |
: 0


[ | ]


МОНУ

ХОДА

 ДНіО

ХАНО

ІРДА

ХРЦОЯО

Зараз — 15.12.2018

Відділ освіти Ізюмської РДА © 2018