Субота, 23.06.2018, 09:15
Гість | RSS
| |
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Статистика

Сайт відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації
» 2018 » Травень » 2 » Освіта через покоління
Освіта через покоління
09:51
Освіта через покоління
27 квітня 2018 року у відділі освіти відбувся круглий стіл на тему: "Освіта через покоління”, на який були запрошені представники учнівської молоді району, члени районної ради старшокласників, педагоги закладів освіти району, представники відділу культури і туризму Ізюмської РДА, гості. Круглий стіл проведено в рамках заходів, присвячених 95-ій річниці заснування адміністративного утворення — Ізюмського району.
Учасники круглого столу ознайомились з історією становлення освітньої галузі на Ізюмщині, презентували твори-есе про історію розвитку освіти в селах Ізюмського району, розповідали про цікаві миттєвості життєвого шляху випускників, педагогів як минулих років, так і сучасності, пересвідчились  в тому, що Ізюмщина багата на талановитих людей, а також мали змогу усвідомити, що знання і зусилля відкривають двері кожному на шляху до успіху.
Перед учнівською молоддю виступили:
Бондаренко С.К.- методист з охорони культурної спадщини відділу культури і туризму Ізюмської РДА, Маловічко А.О.- вчитель історії Довгеньківського НВК, Буровцева О.В.- директор районного методичного центру відділу культури і туризму Ізюмської РДА,Теницька Л.С.- завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, Дворкіна С.Г.- начальник відділу освіти Ізюмської РДА.
Учні освітніх закладів презентували свої твори-есе, а саме:
Роль Крістіна, учениця 10 класу Бугаївського НВК, презентувала твір на тему: "Чи потрібна освіта для досягнення успіху”,
Пишна Елизавета, учениця 10 класу Липчанівського НВК, на тему: "Лише одне є вічне - шлях до школи”;
Капран Евгеній, учень 6 класу Левківської ЗОШ І-ІІІ ст., на тему: "Моєму роду нема переводу”;
Задніпровський Павло, учень 8 класу Кам’янського НВК, на тему: "Спорт- це життя”;
Шаламова Дарія та Штихан Ярослав, учні 10 класу Довгеньківського НВК, на тему: "Сторінками історії школи села Довгеньке”;
Стренадко Вікторія, учениця 10 класу Вірнопільського НВК, на тему: "Після хліба найважливіше для народу - школа”.
Обговорення презентацій пройшло в доброзичливій родинній атмосфері. Виступаючі отримали подарунки, а глядачі- цінну інформацію та позитивні емоції.  

: 104 | : IzyumRVO | : 5.0/2 |
: 0


[ | ]


МОНУ

ХОДА

 ДНіО

ХАНО

ІРДА

ХРЦОЯО

Зараз — 23.06.2018

Відділ освіти Ізюмської РДА © 2018