Субота, 15.12.2018, 05:29
Гість | RSS
| |
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Статистика

Сайт відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації
» 2018 » Листопад » 23 » РМО вчителів фізичної культури
РМО вчителів фізичної культури
09:14
РМО вчителів фізичної культури
    21 листопада 2018 року на базі Чистоводівського навчально-виховного комплексу проведено секційне засідання вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти району за темою : "Методика викладання модуля "Футбол” програми з фізичної культури в умовах малокомплектної сільської школи. Фізкультурно-оздоровча та спортивно масова робота у школі, як професійно-особистісний розвиток вчителя фізичної культури”.
    Під час проведення семінару директор навчально-виховного комплексу Зеленюк Н.Д. розповіла присутнім та окреслила проблемні питання, які виникають під час навчально-виховного процесу та поділилась досягненнями учнів та педагогів на протязі останніх 3-х років.
     Гості відвідали уроки фізичної культури в 3 класі (вчитель Сухова О.Д.) за темою: "Лазіння по похилій гімнастичній лаві одноіменим та різноіменим способами” та у 7 класі (вчитель Іщенко В.В.) за темою:  "Футбол. Передача м’яча внутрішньою  стороною стопи. Повторення техніки ведення м’яча та зупинки м’яча підошвою” .
    Під час роботи семінару вчителі фізичної культури обговорили питання   впровадження диференціації під час уроку, проаналізували наступність викладання предмета «початкова школа — середня школа»; проаналізували співвідношення результативності фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи з якістю викладання предмета.

   

   
: 35 | : izumrayvo | : 0.0/0 |
: 0


[ | ]


МОНУ

ХОДА

 ДНіО

ХАНО

ІРДА

ХРЦОЯО

Зараз — 15.12.2018

Відділ освіти Ізюмської РДА © 2018