Сайт відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації
» 2017 » Вересень » 29 » Змагання з футболу "Шкіряний м’яч"
Змагання з футболу "Шкіряний м’яч"
07:42
27 вересня 2017 року на базі Кам’янського навчально-виховного комплексу вібдулися районні змагання з футболу на приз Клубу "Шкіряний м’яч” серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів (вікова група U-13), в яких взяли участь 8 команд шкіл району.
Переможцями стали футболісти Липчанівського НВК, які у фіналі перемогли команду Бугаївського НВК. У матчі за третє місце юні спортсмени Чистоводівського НВК поступились команді Кам’янського НВК. Кращими футболістами змагань стали: Китайов Данило  (Чистоводівський НВК), Решетніков Сергій (Кам’янський НВК), Ворошилов Владислав (Липчанівський НВК), Роганьский Роман (Бугаївський НВК). Всі команди-призери та кращі спортсмени були нагороджені грамотами відділу освіти та цінними подарунками, які були надані сектором у справах молоді та спорту Ізюмської райдержадміністрації.