Форма входу
Пошук
Статистика

Сайт відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації
» 2018 » Жовтень » 23 » Змагання з настільного тенісу та з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч»
Змагання з настільного тенісу та з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч»
06:19
Змагання з настільного тенісу та з футболу
    Відповідно до Календаря спортивно-масових заходів серед команд учнів  закладів загальної середньої освіти Ізюмського району на 2018/2019  навчальний рік 17 жовтня 2018 року на базі Іванчуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені змагання в залік Спартакіади «Спорт протягом життя»  з настільного тенісу, в яких взяли участь команди учнів з 8 закладів освіти  району.
    В особистому заліку переможцями в змаганнях серед дівчат стали: І місце — Казмірчук Ангеліна (Липчанівський НВК); ІІ місце — Олізаренко Вікторія  (Куньєвський НВК); ІІІ місце — Усольцева Єлизавета (Чистоводівський НВК). Серед хлопців призові місця  розподілились наступним чином: І місце  - Загребельний Ярослав  (Чистоводівський НВК); ІІ місце — Травинський Данило (Співаківська ЗОШ І-ІІІ ст.); ІІІ місце — Купор Юрій (Малокомишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.).
    За результатами змагань І місце посіла  команда Липчанівського НВК  (тренер Шкартлет В.Я.); ІІ місце — команда Чистоводівського НВК (тренер Іщенко В.В.); ІІІ місце розділили  команда Малокомишуваської ЗОШ І-ІІІ ступенів  (тренер Попов С.М.) та Куньєвського НВК (тренер Леміщенко С.М.). Команди та учні були нагороджені грамотами відділу освіти та цінними подарунками, які були надані сектором у справах молоді та спорту Ізюмської райдержадміністрації.
    19 жовтня 2018 року на базі Кам’янського НВК пройшли районні змагання з футболу на приз Клубу "Шкіряний м’яч” серед збірних команд закладів загальної середньої освіти (вікова група U-13), в яких взяли участь 10 команд шкіл району.
    Переможцями змагань стали футболісти Левківської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Колісников А.В.), які у фіналі перемогли команду Кам’янського НВК (тренер Удовченко Ю.В.). У матчі за третє місце юні спортсмени Співаківської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Назаркін Ю.В.) поступились команді Липчанівського  НВК (тренер Шкарлет В.Я.).
    Команди та учні були нагороджені грамотами відділу освіти та цінними подарунками, які були надані сектором у справах молоді та спорту Ізюмської райдержадміністрації.